VĚŘÍM VE SCHOPNOSTI DESIGNÉRŮ A INOVATIVNÍM MOŽNOSTEM TVORBY

Jsi tvůrce webů, který chce mít maximální kontrolu nad stavbou webů. Jsi FullStack Designer, UX designer, grafik s přesahem do webdesignu… Tedy člověk, co má již dostatečnou praxi a ví jak správně sestavit webovové stránky? Máš okolo sebe copywritery, SEO odborníky, grafiky… Osvoboď se od závislosti, stavěj onepage weby jednodušeji a efektivněji.

Nové možnosti pro tvůrce webů

Jsem nástroj pro efektivnější tvorbu šablon onepage prezentací. V mnoha ohledech inovativní a jedinečný. Rychlost, kvalita kódu vygenerovaných šablon a možnost běhu bez jakéhokoliv pluginu či builderu. Nyní přicházím v první veřejné BETA verzi a hledám testery, tvůrce tematických šablon a programátory. V druhé fázi kompletních prezentací implementace WooCommerce. Ve druhé fázi se pokusíme vytvořit stejný web jako je tento https://www.m2aad.com, ve třetí fázi napojení na WOO https://www.knox.cz
Abych nezapoměl. Jsem zdarma, komplet zdarma.


Věnuj se tomu, co nejvíc miluješ na své práci

Tvoř, kombinuj, přemýšlej nad designem, nikoliv nad kódem. Neztrácej čas učením něčeho, co nemáš rád nebo nečekej na úpravy od těch, kteří mají na starost kódování.

Jednoduchá editace obsahu ti umožňuje mnohem efektivnější práci a díky možnosti exportu jednotlivých bloků, můžete v komunitě sdílet nejen celé šablony, ale právě i jednotlivé bloky.


Problém & řešení

Pro jednoduché weby, kde potřebuješ redakční systém, nějaký systém pro novinky a blog si dříve potřeboval někoho kdo implementuje nějaké řešení a nakóduje tvůj design. Připravili jsme zcela jednoduché nastavení celého systému, aby vše proběhlo během pár minut a na několik kliků.

OnePageOne přináší rozšíření pro WordPress a jeho editor Gutenberg. Využívá jeho možnosti a přidává spousty důležitých funkcí tak, abychom přivedli nový druh: GENERÁTOR CELÝCH ŠABLON.
Exportem vytvoříte zip soubor, který budete moci instalovat jako samostatnou šablonu bez jediného pluginu. Vytvoříte si originální layout stránky bez limitu. V komunitě budete moci sdílet jednotlivé styly/skiny, tzn. libí se Vám tento styl onepage prezentace, jedním klikem si naimportujete celou stránku nebo jen jednotlivé nastylované skiny/styly prvků webu. Frontend editor Vám umožní maximální kontrolu nad tím co tvoříte. Další inovativní vlastnosti zveřejníme brzy.


Systém bez jakýchkoliv plateb a nutnosti složité instalace

WordPress je opensource software, který roste na popularitě. Před 25% webů běží na této platformě. Jedním klikem lze nainstalovat a druhým klikem plugin k tvorbě. To je vše čím tě bude zatěžovat. Poté se můžeš ponořit do práce kterou miluješ.

Potřebuješ do webu formuláře, stáhneš si plugin zdarma. Potřebuješ speciální galerii, stáhneš plugin. Chceš s kamarádem řešit SEO, instaluješ plugin pro SEO a máš maximální kontrolu nad úpravami a optimalizace pro vyhledávače.


Tvoř weby, exportuj šablony, podílej se na projektu…

Měj maximální kontrolu nad hotovým webem, jedním klikem vyexportuj celou šablonu a tu instaluj sobě nebo klientovi. Bez jakéhokoliv pluginu.


Tvoř rovnou do systému

Cílem je tvořit web přímo v systému. Bez nutnosti vytvářet design v grafickém programu. Ten by se měl ideálně používat pro úpravy fotografií, koláže, případně přípravu SVG ikon. Většina elementů webu již nyní lze vektorově vytvořit v One page One systému.

Věřit svým snům, i když je všichni zatracuji

Stejně jako v roce 1996 když jsem si vymyslel, že budu tvůrce her. Začínal na PC 386 v Autodesk Animatoru a rozlišení 320 x 200 px a 256 barev. S myší tvořit pixel-by-pixel postavičky, scény i animace. Rodiče si klepali na čelo, co to vymýšlím za blbosti a ať jdu raději „makat“ do škodovky kde je jistota.
Šel jsem za sny, i přesto, že to nedopadlo úplně ideálně. Sice se Horké léto stalo nejúspěšnější hrou roku 1998 v ČR, ale přístup distributora a producenta stejně neumožnil dělat další hru. Velký podíl na to měl i stav pirátství. Prodalo se 5000 kopií, ale hru hrálo cca 500.000 lidí :).
Poučil jsem se ze svých chyb šestnáctiletého kluka a šel dál. Koupil jsem si řezací ploter, laserovou tiskárnu a začal dělat reklamu. Loga, vizitky, samolepky na auta atd.

Dnes máme v týmu nový sen. To, že lze vytvářet weby mnohem jednodušeji, bez závislosti na ostatních, bez designových limitu.
Mirek Píša | MAXON DESIGN s.r.o.

sdddfddfdfdfgfdrgfggfhgh

Add another row where you can group blocks by columns.

Choose columns ratio.